راهنمای خرید از فروشگاه نورشا

خرید از سایت نورشا بسیار آسان و راحت می باشد
با کلیک بر روی کالا به صفحه مشخصات کالا رفته ، در صورت تمایل بر روی عکس کالا کلیک کرده تا آنرا بزرگتر مشاهده کنید. بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

کلیه محصولات چینی،بلور و شکستنی توسط باربری از دفتر تهران به کل نقاط ایران ارسال می شود و هزینه ارسال توسط باربری برای هر کارتن حدود ۱۰ هزار تومان می باشد.که در زمان دریافت بار پرداخت می شود.

لوازم برقی توسط پست  و یا باربری از دفتر اصفهان و یا تهران ارسال می گردد.پرداخت در محل فقط برای محصولات شکستنی و دکوراتیو  در تهران و برای برخی از محصولات برقی  امکان پذیر می باشد که در این حالت مشتری می تواند اطلاعات تماس خود را به فروشگاه اعلام نماید تا هماهنگی های لازم جهت ارسال محصول انجام گیرد.

مشتری می تواند مبلغ کالا همراه با هزینه ارسال را به شماره کارت ۴۷۴۸-۴۹۲۹-۷۳۱۰-۶۰۶۳ به نام حمید ادیبی واریز نماید و پس از اعلام ادرس پستی به فروشگاه هماهنگی لازم جهت ارسال کالا صورت می گیرد