راهنمای خرید از فروشگاه نورشا

خرید از سایت نورشا بسیار آسان و راحت می باشد
با کلیک بر روی کالا به صفحه مشخصات کالا رفته ، در صورت تمایل بر روی عکس کالا کلیک کرده تا آنرا بزرگتر مشاهده کنید. بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد.

مشتری گرامی لطفا جهت مشاهده روشهای حمل و نقل حتما تمامی فیلدهای را با دقت تکمیل کنید 

امکان پرداخت در محل سرویسهای چینی،آرکوپال و بلور فقط در شهر تهران  مقدور می باشد و حین سفارش می توانید گزینه پیک موتوری را انتخاب بفرمایید هزینه ارسال هزینه پیک با توجه به ادرس ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد.(هزینه پیک معمولا کمتر از نرخ اعلام شده در سیستم می باشد)

کلیه محصولات چینی،بلور آرکوپال برای مشتریان سایر استانها توسط باربری از دفتر تهران واقع در شوش به کل نقاط ایران ارسال می شود و هزینه ارسال توسط باربری برای هر کارتن حدود ۱۵ هزار تومان می باشد.که در زمان دریافت بار پرداخت می شود.در این حالت در حین پرداخت هزینه ای از شما در یافت نمی شودومشتری می بایست گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب نماید(گزینه پرداخت در محل انتخاب نشود) 

سایر کالاها توسط پست از دفتر اصفهان و یا تهران ارسال می گردد. و هزینه ارسال مطابق با تعرفه پستی محاسبه می شود .در این حالت پرداخت درب منزل برای کلیه شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.و با پرداخت وجه به شماره حساب فروشگاه می توانید از مزیت ارسال رایگان بهرمند شوید

مشتری می تواند مبلغ کالا  را به شماره کارت ۴۷۴۸-۴۹۲۹-۷۳۱۰-۶۰۶۳ به نام حمید ادیبی واریز نماید و پس از اعلام ادرس پستی به فروشگاه(از طریق تلگرام،واتس آپ و یا پشتیبانی) هماهنگی لازم جهت ارسال کالا صورت می گیرد در صورت واریز مستقیم به شماره حساب ذکر شده جهت خرید کالایی به جز چینی ،آرکوپال و بلور کالا بصورت رایگان ارسال خواهد شد